Skip Ribbon Commands
Skip to main content
​Dzięki temu rozszerzeniu dla Google Chrome będziesz mógł kliknąć łącza w plikach PDF CAD i uzyskać dostęp do powiązanych dokumentów z poziomu Twojej przeglądarki.

E121 Odpowietrznik automatyczny

E121 Odpowietrznik automatyczny

Odpowietrznik automatyczny E121 przystosowany jest do pracy w instalacjach grzewczych na grzejnikach ściennych i sufitowych nagrzewnic powietrza, n...

Opis produktu

Odpowietrznik automatyczny E121 przystosowany jest do pracy w instalacjach grzewczych na grzejnikach ściennych i sufitowych nagrzewnic powietrza, naczyniach wzbiorczych powietrza, pionach instalacyjnych, w kotłach grzewczych i separatorach powietrza. Nie należy stosować w instalacjach z olejem mineralnym lub płynami z dodatkami na bazie oleju mineralnego.

Właściwości techniczne

Medium woda lub woda/glikol wg VDI 2035
Typ przyłącza gw. zewnętrzne
Maks. ciśnienie 10 bar
Maks. temp. medium 110 oC
Materiały korpus z mosiądzu, pływak z odpornego na temperaturę tworzywa, elementy gniazda z odpornego na temperaturę elastomeru
Dodatkowy opis
  • zastosowanie dodatkowo zaworu stopowego Z121 pozwala na czyszczenie i wymianę gniazda oraz innych wewnętrznych elementów bez konieczności opróżniania instalacji. Uwaga: Dostawa tylko w pakietach po 12 szt.

Produkty

Typ produktu Opis produktu
Średnica przyłącza
Produkty

E121-3/8A
Przyłącze R3/8", komplet 12 szt. G 3/8 inch

E121-1/2A
Przyłącze R1/2", komplet 12 szt. G 1/2 inch

Akcesoria i części zamienne

Akcesoria

Obraz Opis Typ produktu Pobrane
Zawór odcinający, komplet 12 sztuk, przyłącze 3/8" Z121-3/8  
Zawór odcinający, komplet 12 sztuk, przyłącze 1/2" Z121-1/2