Skip Ribbon Commands
Skip to main content

termostat programowalny t6

Inteligentny sposób na kontrolowanie komfortu w Twoim domu.

Przedstawiamy inteligentny termostat T6

Klienci ufają naszemu doświadczeniu od ponad 100 lat. W tym czasie poprawiliśmy bezpieczeństwo podróży lotniczych i pomogliśmy wysłać człowieka na księżyc. Teraz możesz wybrać nowatorski termostat, który dostosuje się do Twojego planu dnia, ułatwi oszczędzanie energii i sprawi, że Twój dom stanie się bardziej inteligentny. Do stworzenia tego urządzenia zatrudniliśmy najlepszych inżynierów. Dzięki naszemu termostatowi możesz przejąć kontrolę nad komfortem w Twoim domu niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Regulowanie temperatury oparte na lokalizacji (geofencing)

Reguluj temperaturę za pomocą smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja Honeywell Home zajmie się wszystkim, określając na podstawie lokalizacji Twojego smartfona, czy jesteś w domu, czy poza nim. Ułatwi również oszczędzanie energii podczas Twojej nieobecności, dbając o ustawienie odpowiedniej temperatury przed Twoim powrotem.

Programowanie, regulacja i dostosowywanie

Wiemy, że życie jest nieprzewidywalne. Dlatego możesz wybrać harmonogram 7-dniowy lub zdalnie dostosowywać ustawienia w razie nagłej zmiany planów.

Inteligentne sterowanie domem

Inteligentny termostat T6 współpracuje z akcesoriami HomeKit firmy Apple oraz urządzeniami serii Echo firmy Amazon, by zapewnić komfort w domu i utrzymywać połączenie domu z systemami sterującymi - teraz i w przyszłości.

Pełna kontrola z aplikacją Honeywell Home

Na plaży. W powietrzu. Przy biurku. Inteligentnym termostatem T6 możesz z łatwością sterować z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

  • W celu ułatwienia tego zadania aplikacja Honeywell Home przeprowadzi Cię przez kolejne etapy prostego procesu konfiguracji.
  • Aplikacja obsługuje systemy Android oraz iOS i pozwala zarządzać ustawieniami inteligentnego termostatu T6, dzięki czemu zawsze masz kontrolę nad klimatem panującym w domu.
  • Aby umożliwić sterowanie termostatem pozostałym członkom rodziny, urządzenie można połączyć z wieloma smartfonami lub tabletami.

Pobierz aplikację:

Inteligentne funkcje

Aplikacja Honeywell Home wie, ile czasu zajmuje nagrzanie Twojego domu do odpowiedniej temperatury. Zamiast się nad tym zastanawiać możesz się cieszyć niższymi rachunkami za energię. 21 stopni o siódmej rano? Nie ma problemu. Zapewni to, niezależnie od temperatury na zewnątrz, zarówno termostat T6, jak i termostat T6R. Inteligentne zarządzanie komfortem pomaga utrzymać żądaną temperaturę o odpowiedniej porze. Niezależnie od pogody Twój dom zawsze przywita Cię ciepłym i przytulnym wnętrzem.

Przyjemne powroty do domu

Termostat T6 dostosowuje się do Twojego stylu życia dzięki innowacyjnej technologii obszarów geograficznych geofence. Wie, kiedy jesteś poza domem, dzięki czemu może oszczędzać energię. A kiedy jesteś tuż za rogiem, wyczuwa to i przygotowuje idealną temperaturę na Twój powrót. Nie musisz się o nic martwić, bo wiesz, że zastaniesz w domu pełny komfort.

Współpraca z innymi markami inteligentnych urządzeń

Inteligentny termostat T6 współpracuje z wieloma markami nowoczesnych rozwiązań inteligentnego domu, a codziennie dodajemy obsługę kolejnych urządzeń. Dzięki harmonijnej współpracy z dostępną w chmurze usługą głosową firmy Amazon, aplikacjami na smartfony i połączonymi urządzeniami możesz sprawnie i skutecznie zarządzać komfortem w domu.

APPLE HOMEKIT

Inteligentny termostat T6 współpracuje z akcesoriami Apple HomeKit, możesz więc sprawnie zarządzać swoim inteligentnym domem przy użyciu asystenta głosowego Siri od firmy Apple. Bez niepotrzebnych zmartwień możesz sterować komfortem w domu — zarówno teraz, jak i w przyszłości.

APPLE WATCH

Termostatem T6 można sterować z dowolnego miejsca za pomocą zegarka Apple Watch z zainstalowaną aplikacją Honeywell Home. Obojętnie, czy jesteś w domu czy w podróży, o dowolnej porze możesz szybko i łatwo komunikować się z termostatem i sterować temperaturą w domu.

AMAZON ALEXA

Przejdź na wyższy poziom komfortu w domu dzięki urządzeniu Amazon Echo. Inteligentny termostat T6 współpracuje w idealnej harmonii z dostępną w chmurze usługą głosową Alexa, możesz więc z łatwością ustawiać temperaturę oraz zwiększać i zmniejszać intensywność ogrzewania za pomocą poleceń głosowych.

GOOGLE HOME

Inteligentny termostat T6 bezproblemowo łączy się z urządzeniem Google Home i aktywowanym głosowo Asystentem Google, możesz więc ustawiać idealną temperaturę za pomocą prostych poleceń głosowych. Wystarczy najpierw powiedzieć „OK, Google”.

IFTTT

Usługa IFTTT umożliwia automatyczne połączenie inteligentnego termostatu T6 i zarządzanie nim przez tworzenie prostych apletów. Dzięki funkcjom ich włączania i wyłączania oraz połączeniu wielu urządzeń inteligentnych masz pełną elastyczność i nieograniczone możliwości.

Termostaty serii T6 – zaprojektowane dla Twojego domu

Inteligentny termostat T6

Termostat T6 jest przeznaczony do montażu ściennego w instalacji stałej w miejscu montażu tradycyjnego termostatu.

Inteligentny termostat T6R

Model T6R jest urządzeniem mobilnym, które można ustawić na przykład na biurku. Wymaga wyłącznie zasilania z sieci elektrycznej, a z dołączonym do zestawu modułem sterowania bojlerem komunikuje się bezprzewodowo.

Dane techniczne produktu
  T6 / T6R
Liczba obsługiwanych stref 1
Współpraca z kotłami dwufunkcyjnymi Tak (sterowanie ogrzewaniem)
Współpraca z kotłami Opentherm Tak
Współpraca z tradycyjnymi kotłami on/off) Tak
Program tygodniowy i sterowanie Tak, za pomocą aplikacji Honeywell Home i sterownika Honeywell Home
Współpraca z zasobnikiem ciepłej wody Nie
Instalacja T6: montaż ścienny
T6R: bezprzewodowy, wolnostojacy
Współpraca z ogrzewaniem podłogowym (wodnym) Nie
Dostęp zdalny Wbudowane Wi-Fi, zdalne sterowanie przez aplikację Honeywell Home i Apple HomeKit
Wyświetlacz Ekran dotykowy z podświetleniem
Interfejs uzytkownika ekran dotykowy
Współpraca z inteligentnym domem Apple HomeKit