Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Przedstawiamy inteligentny termostat T6
Klienci ufają naszemu doświadczeniu od ponad 100 lat. W tym czasie poprawiliśmy bezpieczeństwo podróży lotniczych i pomogliśmy wysłać człowieka na księżyc. Teraz możesz wybrać nowatorski termostat, który dostosuje się do Twojego planu dnia, ułatwi oszczędzanie energii i sprawi, że Twój dom stanie się bardziej inteligentny. Do stworzenia tego urządzenia zatrudniliśmy najlepszych inżynierów. Dzięki naszemu termostatowi możesz przejąć kontrolę nad komfortem w Twoim domu niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Regulowanie temperatury oparte na lokalizacji (geofencing)
Reguluj temperaturę za pomocą smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja Honeywell Home zajmie się wszystkim, określając na podstawie lokalizacji Twojego smartfona, czy jesteś w domu, czy poza nim. Ułatwi również oszczędzanie energii podczas Twojej nieobecności, dbając o ustawienie odpowiedniej temperatury przed Twoim powrotem.

Programowanie, regulacja i dostosowywanie
Wiemy, że życie jest nieprzewidywalne. Dlatego możesz wybrać harmonogram 7-dniowy lub zdalnie dostosowywać ustawienia w razie nagłej zmiany planów.

Inteligentne sterowanie domem
Inteligentny termostat T6 współpracuje z akcesoriami HomeKit firmy Apple oraz urządzeniami serii Echo firmy Amazon, by zapewnić komfort w domu i utrzymywać połączenie domu z systemami sterującymi — teraz i w przyszłości.

Pełna kontrola z aplikacją Honeywell Home
Na plaży. W powietrzu. Przy biurku. Inteligentnym termostatem T6 możesz z łatwością sterować z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

  • W celu ułatwienia tego zadania aplikacja Honeywell Home przeprowadzi Cię przez kolejne etapy prostego procesu konfiguracji.
  • Aplikacja obsługuje systemy Android oraz iOS i pozwala zarządzać ustawieniami inteligentnego termostatu T6, dzięki czemu zawsze masz kontrolę nad klimatem panującym w domu.
  • Aby umożliwić sterowanie termostatem pozostałym członkom rodziny, urządzenie można połączyć z wieloma smartfonami lub tabletami.
Inteligentne funkcje
Aplikacja Honeywell Home wie, ile czasu zajmuje nagrzanie Twojego domu do odpowiedniej temperatury. Zamiast się nad tym zastanawiać możesz się cieszyć niższymi rachunkami za energię. 21 stopni o siódmej rano? Nie ma problemu. Zapewni to, niezależnie od temperatury na zewnątrz, zarówno termostat T6, jak i termostat T6R. Inteligentne zarządzanie komfortem pomaga utrzymać żądaną temperaturę o odpowiedniej porze. Niezależnie od pogody Twój dom zawsze przywita Cię ciepłym i przytulnym wnętrzem.

Przyjemne powroty do domu
Termostat T6 dostosowuje się do Twojego stylu życia dzięki innowacyjnej technologii obszarów geograficznych geofence. Wie, kiedy jesteś poza domem, dzięki czemu może oszczędzać energię. A kiedy jesteś tuż za rogiem, wyczuwa to i przygotowuje idealną temperaturę na Twój powrót. Nie musisz się o nic martwić, bo wiesz, że zastaniesz w domu pełny komfort.

Współpraca z innymi markami inteligentnych urządzeń
Inteligentny termostat T6 współpracuje z wieloma markami nowoczesnych rozwiązań inteligentnego domu, a codziennie dodajemy obsługę kolejnych urządzeń. Dzięki harmonijnej współpracy z dostępną w chmurze usługą głosową firmy Amazon, aplikacjami na smartfony i połączonymi urządzeniami możesz sprawnie i skutecznie zarządzać komfortem w domu.

Apple Homekit
Inteligentny termostat T6 współpracuje z akcesoriami Apple HomeKit, możesz więc sprawnie zarządzać swoim inteligentnym domem przy użyciu asystenta głosowego Siri od firmy Apple. Bez niepotrzebnych zmartwień możesz sterować komfortem w domu — zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Apple Watch
Termostatem T6 można sterować z dowolnego miejsca za pomocą zegarka Apple Watch z zainstalowaną aplikacją Honeywell Home. Obojętnie, czy jesteś w domu czy w podróży, o dowolnej porze możesz szybko i łatwo komunikować się z termostatem i sterować temperaturą w domu.

Amazon Alexa
Przejdź na wyższy poziom komfortu w domu dzięki urządzeniu Amazon Echo. Inteligentny termostat T6 współpracuje w idealnej harmonii z dostępną w chmurze usługą głosową Alexa, możesz więc z łatwością ustawiać temperaturę oraz zwiększać i zmniejszać intensywność ogrzewania za pomocą poleceń głosowych.

Google Home
Inteligentny termostat T6 bezproblemowo łączy się z urządzeniem Google Home i aktywowanym głosowo Asystentem Google, możesz więc ustawiać idealną temperaturę za pomocą prostych poleceń głosowych. Wystarczy najpierw powiedzieć „OK, Google”.

IFTTT
Usługa IFTTT umożliwia automatyczne połączenie inteligentnego termostatu T6 i zarządzanie nim przez tworzenie prostych apletów. Dzięki funkcjom ich włączania i wyłączania oraz połączeniu wielu urządzeń inteligentnych masz pełną elastyczność i nieograniczone możliwości.

Inteligentny termostat T6
Termostat T6 jest przeznaczony do montażu ściennego w instalacji stałej w miejscu montażu tradycyjnego termostatu.

Inteligentny termostat T6R
Model T6R jest urządzeniem mobilnym, które można ustawić na przykład na biurku. Wymaga wyłącznie zasilania z sieci elektrycznej, a z dołączonym do zestawu modułem sterowania bojlerem komunikuje się bezprzewodowo.

Pomoc techniczna
Spokojnie — służymy pomocą
Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze, instalacji lub obsłudze inteligentnego termostatu T6 lub T6R, mnóstwo przydatnych informacji znajdziesz w często zadawanych pytaniach, filmach wideo i instrukcjach obsługi. Dysponujemy również rozległą siecią instalatorów, którzy doradzą i pomogą w instalacji inteligentnych termostatów.

Jesteś instalatorem?
Zajrzyj do zakładki dla instalatorów, by dowiedzieć się więcej na temat termostatu programowalnego T6. Poznasz też korzyści z dołączenia do sieci zaufanych instalatorów.

Dane techniczne produktu

T6 / T6R
Liczba obsługiwanych stref 1
Współpraca z kotłami dwufunkcyjnymi Tak (sterowanie ogrzewaniem)
Współpraca z kotłami Opentherm Tak
Współpraca z tradycyjnymi kotłami (on/off) Tak
Program tygodniowy i sterowanie Tak, za pomocą aplikacji Honeywell Home i sterownika Honeywell Home
Współpraca z zasobnikiem ciepłej wody Nie
Instalacja T6: montaż ścienny
T6R: bezprzewodowy, wolnostojacy
Współpraca z ogrzewaniem podłogowym (wodnym) Nie
Dostęp zdalny Wbudowane Wi-Fi, zdalne sterowanie przez aplikację Honeywell Home i Apple HomeKit
Wyświetlacz Ekran dotykowy z podświetleniem
Interfejs uzytkownika ekran dotykowy
Współpraca z inteligentnym domem Apple HomeKit