Skip Ribbon Commands
Skip to main content
    

Resideo – nový domov pro produkty Honeywell Home.

Naše nezávislá společnost Resideo vznikla oddělením od společnosti Honeywell 30. října 2018. Resideo je akciovou společností a její akcie jsou obchodovány na newyorské burze (NYSE) pod názvem „REZI“.

Resideo se může opřít o více jak 130letou tradici vývoje a zkušeností světového výrobce a poskytovatele řešení pro systémy vytápění, rozvodů vody a zabezpečení. Naše produkty a řešení si již našly cestu do více než 150 milionů domácností a každým rokem jich přibývá dalších 15 milionů.

Nové možnosti – Nové obzory – Nové cíle!

S produkty Honeywell Home jsme v Resideu spojili naše zkušenosti a využili je na to co děláme nejlépe: Profesionální řešení aplikací a systémů pro oblast vytápění, rozvodů vody a chlazení v domácnostech.

S portfoliem produktů Honeywell Home nabízí společnost Resideo i nadále inovativní a spolehlivá řešení pro rozvody pitné vody, topení a úsporu energie. To zahrnuje zejména vodní a topenářské armatury, systémy pro regulaci vytápění, větrání a chlazení, jakož i řešení pro inteligentní domácnosti. Produkty Honeywell Home společnosti Resideo umožňují bezpečnou a hospodárnou dodávku pitné vody a energeticky úsporné a komfortní řízení vytápění vašich domovů.

Kvalita a dostupnost

Spolehlivé produkty jsou součástí naší odpovědnosti

Resideo spoléhá na výrobní závody a vývojová centra v České republice, Německu a v dalších evropských zemích. Jedině tak můžeme garantovat vysokou kvalitu našich výrobků.

Zaměřujeme se na to, abychom vám byli blíže dnes i v budoucnu

S naším silným prodejním a technickým Resideo týmem se budeme v České republice nadále zaměřovat na to, abychom vám byli schopni poskytnout kvalitní servis a podporu pro vaši maximální spokojenost.

Převzít odpovědnost pro nás znamená myslet dopředu.
Pro dnešek i budoucnost.

Uvědomujeme si, že se dá vždy najít prostor pro vylepšení i těch nejlépe fungujících výrobků. Proto naše týmy ve vývojových centrech Residea hledají každý den nové technologie a řešení pro rozvody vody a vytápění se zaměřením na garanci ekologie, ekonomiky provozu, kvality a bezpečnosti. Díky širokému sortimentu více jak 4 000 produktů Honeywell Home pro instalace vody a vytápění, nastavuje společnost Resideo standard v technologiích pro domácnosti jak z pohledu koncových uživatelů, tak i projektantů a montážních techniků.

Ani po desetiletích spolupráce naše zákazníky neopouštíme: Ucelený sortiment náhradních dílů pro naše výrobky vidíme jako jeden ze základních pilířů dlouhodobého partnerství. Kromě toho je pro nás důležité nabízet našim zákazníkům vedle spolehlivých produktů také technickou podporu, komplexní poradenství, odborné semináře a být tak jejich důvěryhodným partnerem.

Odborná školení a semináře
S námi vaše odborné znalosti porostou!

V oblasti technických zařízení budov dochází k velmi rychlému vývoji technologií, změnám předpisů a norem. Výrobci neustále přichází s inovacemi svých produktů a procesů. Správný návrh a instalace výrobků a zařízení je pak možná pouze pokud se pravidelné účastníme školení a odborných seminářů.

Na našich seminářích vám předáváme nejen odborné znalosti ohledně našich výrobků, ale také důležité inovace v oblasti technických zařízení budov. Pravidelně pořádáme školení a semináře Resideo Expert pro montážní techniky a Resideo Projektant pro projektanty s různým zaměřením dle požadavků našich zákazníků. Školení mohou být zrealizována v našem výrobním závodě v Brně, kde je možné přímo vidět výrobu a testování našich ventilů, nebo u našich obchodních partnerů a po domluvě i přímo ve vaší firmě.

Pravidelně se také aktivně účastníme odborných seminářů pořádaných Společností pro techniku prostředí jejíž jsme členy. Najdete nás také na vybraných odborných veletrzích a výstavách, kde vám také rádi zodpovíme vaše dotazy.