Skip Ribbon Commands
Skip to main content

VÍTEJTE VE SPOLEČNOSTI RESIDEO

Jste spokojeni se svými produkty Honeywell Home? To je skvělé, protože to se nezmění.


Výjimečné produkty a služby, na které jste si zvykli spoléhat, jsou stále tady a stejně tak i odborné znalosti a zkušenosti. Všichni, kdo vám přinášejí produkty Honeywell Home, počínaje programátory uživatelského prostředí až po inženýry odpovědné za inovace, totiž našli nový domov zde, ve společnosti Resideo.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ MÍSTO NA SVĚTĚ

Naší doménou byly vždy velké myšlenky, které změnily svět. Nyní se soustředíme pouze na nejdůležitější místo na světě, váš domov.

Přinášíme 130 let inženýrských zkušeností a inovací, které zaměřujeme výhradně na domov.

PROČ PRÁVĚ RESIDEO?

Jsme tou součástí vašeho domu, která se stará o to, abyste se cítili pohodlně a bezpečně. Dáváme vám svobodu starat se o to, co dělá váš dům opravdovým domovem.

POZNEJTE TECHNOLOGICKY
VYSPĚLOU DOMÁCNOST

KOMFORT

Díky regulaci teploty, sledování vlhkosti, a kvality vnitřního vzduchu, se budete ve svém domě cítit opravdu pohodlně. Díky inteligentním a intuitivním řešením Honeywell Home, která optimalizují domácí komfort, pomáháme milionům lidí užívat si skutečnou pohodu domova.


BEZPEČNOST

Od detektorů úniku vody, požáru a CO až po bezpečnostní kamery. Naše výrobky a řešení Honeywell Home pro bezpečnost domácnosti, vám pomohou udržet přehled o vašem okolí a vy můžete odvrátit nebezpečí dříve, než se stane katastrofou.


VODA

Vodovodní rozvody jsou důležitou součástí vašeho domu, bez které se neobejdete. Naše výrobky vám pomáhají udržet vysokou kvalitu pitné vody, ať už jemnou filtrací, či změkčením a také chrání vaše spotřebiče před poškozením vysokým tlakem a nečistotami.


ENERGIE

Možnost monitorovat a řídit spotřebu energie v celém domě nejen pomáhá šetřit finanční prostředky, ale může také prodloužit životnost zařízení a přispět k ochraně životního prostředí snížením emisí CO2.


NAŠE HISTORIE

130 let inovací pro domácnosti

Naše dnešní propojené technologie navazují na naši minulost a sdílejí základ postavený na osvědčených odborných znalostech. Mnoho položek z rozsáhlé kolekce řešení pro domácí komfort a zabezpečení, které vám nabízíme, nese označení produktů Honeywell Home od společnosti Resideo.

Závazek být vůdčí silou v oboru

Díky našim produktům Honeywell Home jsme držiteli přibližně 3 000 celosvětově platných a přihlášených patentů. Hodláme i nadále nacházet inspiraci v každodenních okamžicích, abychom mohli poskytovat inovativní technologie, které jsou spolehlivé, žádané a stvořené pro vaše pohodlí.

Odkaz založený na důvěře

Výrobky resideo jsou instalovány ve více než 150 milionech domácností a 5,6 milionu zákazníků k nim přistupuje online, tím se značka Honeywell Home stala více než jen jménem na našich inovativních výrobcích. Je součástí našeho slibu, že centrem všeho co děláme je váš komfortní domov.

JAKO DŘÍVE,
ALE LEPŠÍ

Rádi bychom vám vše usnadnili, a proto všechny naše produkty, budou i nadále hladce spolupracovat s našimi aplikacemi a softwarem. Budete mít k dispozici také stejnou síť instalatérů a techniků.

Vytvořili jsme, a neustále zdokonalujeme, způsoby jak zvýšit vaše pohodlí a bezpečnost. Děláme to prostřednictvím našich výrobků se vzdáleným přístupem, které mají snadné intuitivní použití a ovládání. Jediné rozdíly, kterých si všimnete, se projeví v budoucnu, až budeme zavádět další technologické novinky, které zlepší život ve vaší domácnosti.

DALŠÍ ZPŮSOBY, JAK RESIDEO PEČUJE O VÁŠ DOMOV

Další produkty a řešení poskytující neocenitelné služby pro domácnost pod značkou Resideo.

Řešení pro celý dům

S širokou škálou produktů od pokojových termostatů a zónových systémů, vodních a topenářských ventilů a armatur, detektorů požáru a CO až po monitoring kvality ovzduší, přináší Resideo komplexní řešní pro celou domácnost.

Řízení komfortu domácnosti

Značka Honeywell home je známá jako jedna z nejlepších na světě a používá se ve více než 150 milionech domácností, kde pomáhá zajistit bezpečnější, komfortnější a úspornější bydlení.

SPOLEČNĚ LÉPE

To, co dělá domov tak ceným, je vzájemné propojení jeho důležitých součástí s jeho obyvateli. Produkty a služby společnosti Resideo jsou podporovány aplikacemi, díky kterým máte svůj propojený domov pod kontrolou.

STÁHNĚTE SI APLIKACI

Aplikace Resideo slouží k ovládání všech připojených zařízení Honeywell Home kdekoli a kdykoli.

ŠIROKÉ POKRYTÍ

Život bývá občas komplikovaný, ale spojení s Resideo není. Naše řešení je navrženo tak, aby spolupracovalo s celou řadou dobře známých propojitelných zařízení a vy jste tak měli stále na blízku to, co je důležité.

PRACUJE S

Naše produkty, aplikace a služby fungují v souladu s předními ekosystémy chytrých domácností.

RESIDEO ACADEMY

PŘEJÍT NA ŠKOLENÍ

Chcete být informováni jako první?

Buďte informováni jako první. Získejte poslední novinky o bezpečnostních výrobcích, inovacích a způsobech, jakými pomáháme našich zákazníkům.

Zasláním tohoto formuláře souhlasíte s tím, že vám společnosti Honeywell Home a Resideo mohou zasílat marketingová sdělení. Pro více informací se prosím obraťte na naše zásady ochrany osobních údajů. Zasílání newsletteru můžete kdykoliv zrušit.