Skip Ribbon Commands
Skip to main content

KAŽDÁ KRIZE POTŘEBUJE HRDINU.

Instalatéři. Teď je váš čas.


MALÁ ZMĚNA, KTERÁ MŮŽE MÍT VELKÝ VÝZNAM.


Jsme tu pro vás, abychom vám zajistili sortiment výrobků pro regulaci vytápění, které potřebujete k tomu, abyste tuto zimu změnili k lepšímu.

T3 - PROGRAMOVATELNÝ 7-DENNÍ TERMOSTAT

Výměna starého mechanického termostatu za digitální programovatelný s TPI regulací, může pomoci ušetřit vašim zákazníkům až 10% nákladů na vytápění. Dostupný v drátovém i bezdrátovém provedení.

ZJISTIT VÍCE →

T4 - PROGRAMOVATELNÝ TERMOSTAT

Výměna mechanického termostatu za digitální programovatelný s TPI regulací a OpenTherm funkcemi, může pomoci ušetřit vašim zákazníkům až 12% nákladů na vytápění. Dostupný v drátovém i bezdrátovém provedení.

ZJISTIT VÍCE →

TERMOSTATICKÉ VENTILY A HLAVICE

Ušetřete svým zákazníkům až 18 % ročně, na nákladech za vytápění, výměnou ručních radiátorových ventilů za termostatické ventily a hlavice.

ZJISTIT VÍCE →

T6 INTELIGENTNÍ WI-FI TERMOSTAT + TERMOSTATICKÉ VENTILY A HLAVICE

Výměnou mechanického termostatu a ručních radiátorových ventilů za inteligentní termostat se vzdáleným přístupem spolu s termostatickými ventily a hlavicemi, může váš zákazník ušetřit až 31% nákladů na vytápění. Dostupný v drátovém i bezdrátovém provedení.

ZJISTIT VÍCE →

EVOHOME - BEZDRÁTOVÝ ZÓNOVÝ SYSTÉM S ELEKTRONICKÝMI HLAVICEMI

Výměna ručních radiátorových ventilů a mechanického termostatu za inteligentní Wi-Fi zónový systém s elektronickými hlavicemi a pokročilými funkcemi, může vašemu zákazníkovi ušetřit více než 32% nákladů na vytápění.

ZJISTIT VÍCE →

Zdroj: BEAMA zpráva 2022, https://www.beama.org.uk/static/25a01cf4-39d5-45ed-b7f67c57d0a08146/Estimated-fuel-bill-savings-from-heating-control-upgrades.pdf . Individuální úspory energie jsou závislé na stávajících ovládacích prvcích, prostředí a životním stylu.

Chcete být informováni jako první?

Buďte informováni jako první. Získejte poslední novinky o bezpečnostních výrobcích, inovacích a způsobech, jakými pomáháme našich zákazníkům.

Zasláním tohoto formuláře souhlasíte s tím, že vám společnosti Honeywell Home a Resideo mohou zasílat marketingová sdělení. Pro více informací se prosím obraťte na naše zásady ochrany osobních údajů. Zasílání newsletteru můžete kdykoliv zrušit.