Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Nová kampaň - Smart Boy Campaign

Řešení pro inteligentní domy značky Honeywell Home se přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Produkty dodávané společností Resideo zajišťují komfort jak díky optimální teplotě, tak díky pocitu bezpečí. Používáním moderních termostatů můžeme také značným způsobem snížit účty za energie v domácnosti. Proto také vznikla nová, mezinárodní kampaň Smart Boy Campaign, která poutavým způsobem představuje výrobky pro bezpečný dům. Hrdina spotu zůstává sám doma a prožívá dobrodružství, která mu umožní otestovat produkty Honeywell Home.
Spot představuje řešení pro inteligentní a bezpečný dům v příběhu založeném na důvěře. Bezpečnostní kamera, detektor oxidu uhelnatého CO, detektor kouře, termostat a detektor úniku vody byly umístěny v příběhu, jehož hlavním hrdinou je 12letý chlapec, který si během nepřítomnosti rodičů užívá večer sám doma. Díky výrobkům Honeywell Home se chlapec na jedné straně vyhýbá nebezpečím a na straně druhé se může dobře bavit, zatímco rodiče pohodlně tráví čas mimo domov a mají vše pod kontrolou.

Díky Adamovi se diváci dozví, jak jim mohou produkty Honeywell Home pomoci:

  • Udržovat komfortní teplotu v domácnosti a zároveň šetřit energii díky inteligentním termostatům.
  • Sledovat aktuální dění v domě pomocí inteligentních kamer.
  • Upozornit na úniky vody dříve, než se stanou velkým problémem, pomocí inovativních detektorů úniku vody.
  • Udržovat své rodiny v bezpečí před neviditelnou hrozbou CO prostřednictvím řady pokročilých CO alarmů.
  • Chránit své domácnosti před požárem instalací špičkových kouřových hlásičů.Podívejte se na video:

Film má humorný a názorový charakter. Mějte na paměti, že instalace produktu Honeywell Home by měla být prováděna oprávněnými instalatéry.Kampaň byla připravena pro 17 zemí, včetně Bulharska, Česka, Dánska, Finska, Francie, Holandska, Švédska, Norska, Rumunska, Slovenska, Ukrajiny a Maďarska.