Skip Ribbon Commands
Skip to main content

RESIDEO ACADEMY:
SPRÁVNÉ ŠKOLENÍ PRO VAŠI PRÁCI

Správné školení pro vaši práci, poskytované správným způsobem. Resideo Academy podporuje montážní a bezpečnostní techniky školením od našich odborníků na produkty v oboru. Umožní vám rozvíjet dovednosti, které potřebujete k úspěchu.

SPRÁVNÉ ŠKOLENÍ PRO VAŠI PRÁCI...

Resideo Academy nabízí flexibilitu a možnost volby, jak se smysluplně zapojit do vzdělávacích příležitostí. Umožňuje vám a vašim zaměstnancům odlišit se a poskytnout vašim zákazníkům jistotu při výběru instalace nebo doporučení produktů Resideo. Ať už jste nezávislý profesionální instalatér, dodavatel, distributor nebo prodejce, Resideo Academy nabízí vzdělávání založené na profesionálním školení. Každý kurz byl vytvořen zkušenými profesionály s jasně definovaným výukovým cílem, s možností volby a flexibility, který vám a vašim týmům poskytne nejlepší možný přínos z výuky.

... POSKYTOVANÉ SPRÁVNÝM ZPŮSOBEM

Resideo Academy není jen další kurz v řadě - je to příležitost k profesnímu rozvoji. Prostřednictvím praktických školení a e-learningových kurzů získáte přístup k dovednostem, které potřebujete k rychlejšímu dokončení instalací, a to díky pochopení předností našich produktů. Do Resideo Academy se můžete zapojit online nebo osobně v kurzech po celém světě.

DALŠÍ GENERACE PROFESIONÁLŮ

Společnost Resideo se zavázala podporovat zaměstnanost při rozvoji potřeb svých zákazníků a partnerů v oboru. Prostřednictvím Akademie Resideo se zavazujeme budovat hodnotná partnerství se školami a nadacemi, která jsou přínosem pro profesionály v jejich kariéře. Chceme zapojit nové odborníky, kteří mohou mít vliv na vytváření zdravého, bezpečného a pohodlného domova. Jejich práce a naše výrobky mohou společně přispět k vytvoření lepší budoucnosti.

RESIDEO ACADEMY

PŘEJÍT NA ŠKOLENÍ

APLIKACE

STÁHNOUT Z APP STORE

STÁHNOUT Z GOOGLE PLAY