Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Нова кампанія - Smart Boy Campaign

Рішення для розумних будинків марки Honeywell Home дають можливість пристосування до стилю життя. Продукція, яка поставляється компанією Resideo, забезпечує не тільки комфорт шляхом встановлення оптимальної температури, а й почуття безпеки. У той же час завдяки сучасним термостатам можна значно зменшити суми в рахунках за опалення будинку. З цією метою створена нова міжнародна кампанія Smart Boy Campaign, яка в жартівливому стилі демонструє обладнання для безпечного будинку. Герой сюжету залишається сам удома і переживає пригоди, які допоможуть йому перевірити продукти Honeywell Home.
Сюжет історії, заснованої на довірі, демонструє рішення для розумного та безпечного будинку. Камери безпеки, оповіщувач чадного газу, детектор диму, термостат і датчик затоплення та замерзання - все це показано в історії, де головним героєм є 12-річний хлопчик. Під час відсутності батьків підліток влаштовує вдома розваги. Завдяки продуктам Honeywell Home, з одного боку, хлопчик уникає небезпек, а з іншого - може добре розважатися, а батьки комфортно проводять час поза домом, маючи все під контролем.

Завдяки Павелкові глядачі дізнаються, яким чином їм може пригодитися продукція Honeywell Home:

  • підтримка комфортної температури в домі, при цьому з економією енергії за допомогою інтелектуальних термостатів,
  • моніторинг потенційних інцидентів у домі за допомогою смарт-камер,
  • отримання повідомлень про витоки води, перш ніж вони перетворяться на озера, завдяки використанню інноваційних датчиків затоплення,
  • захист своїх сімей від невидимої загрози - чадного газу - завдяки ряду передових оповіщувачів чадного газу,
  • захист своїх господарств від пожеж завдяки встановленню сучасних датчиків диму в своїх будинках.Дивитись:

Фільм має гумористичний і наочний характер. Слід пам'ятати, що монтаж продукції Honeywell Home повинен виконувати кваліфікований спеціаліст.Рекламну кампанію підготовлено для 17 країн світу, включаючи Болгарію, Чехію, Данію, Фінляндію, Францію, Голландію, Швецію, Норвегію, Румунію, Словаччину, Україну та Угорщину.