Skip Ribbon Commands
Skip to main content

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО RESIDEO

Задоволені своїми продуктами Honeywell Home? Чудово, тому що це не зміниться.


Виняткові продукти та послуги, на які ви звикли покладатися, всі залишаються. Так само як і досвід. Тому що всі, хто пропонує вам продукти Honeywell Home, від дизайнерів до інженерів інновацій, знайшли новий дім тут, у Resideo.

НАЙВАЖЛИВІШЕ МІСЦЕ У СВІТІ

Ми завжди фокусувалися на великих ідеях, які змінювали світ. Зараз ми зосередимося на найважливішому місці в світі - вашому домі.

Привносячи понад 130 років інженерного досвіду від нашої спадщини, ми зараз зосереджені виключно на домі.

ЧОМУ RESIDEO?

Ми є частиною вашого будинку, яка піклується про те, що є найважливішим для вашого будинку, надаючи вам свободу піклуватися про те, що робить ваш будинок домом.

ЗУСТРІЧ АЙТЕ
ПІ ДТРИМУВАНИЙ БУДИНОК

КОМФОРТ

Контроль температури, вологості, якості повітря в приміщенні та вентиляції змусить ваш будинок бути комфортним. З розумними, інтуїтивно зрозумілимі рішеннями Honeywell Home, що оптимізують домашній затишок, ми допомагаємо мільйонам людей відчувати себе як вдома.


БЕЗПЕКА

Від детекторів витоку води до камер спостереження, наші послуги та рішення з безпеки Honeywell Home допоможуть тримати вас у курсі вашого оточення та допоможуть вам впізнавати небезпеки, перш ніж вони стануть катастрофами.


ВОДА

Система водопостачання є важливою частиною вашого будинку та середовища. Наша продукція виходить за рамки фільтрації, очищення та пом’якшення води, та надає вам можливість по-справжньому розуміти використання води з продуктами Buoy, що дає вам більше контролю над вашим бюджетом, вашою побутовою технікою та збереженням природних ресурсів.


ЕНЕРГІЯ

Можливість контролювати та керувати споживанням енергії по всьому будинку не тільки допомагає заощадити гроші, але і може подовжувати термін служби обладнання по всьому будинку та зменьшувати знос.


НАША СПАДЩИНА

130 років інновацій в помешканнях

Наші мережеві технології сьогодні пов’язані з нашим минулим, поділяючи основу, побудовану на перевіреному досвіді. Багато виробів у великій колекції рішень для домашнього комфорту та безпеки, які ми пропонуємо вам, мають лого продуктів Honeywell Home від Resideo.

Прагнемо прокладати шлях

Завдяки нашим продуктам Honeywell Home ми маємо близько 3 000 активних та зареєстрованих патентів у всьому світі - і ми маємо намір продовжувати знаходити натхнення в повсякденні моменти, щоб забезпечити надійні, бажані та створені для вас інтуїтивно зрозумілі технології комфорту.

Спадщина довіри

Завдяки продуктам у 150 мільйонах будинків та 5,6 мільйонам підключених клієнтів, бренд Honeywell Home - це більше, ніж ім’я нашіх інновацій, це частина нашої обіцянки зберегти традиціі дому в центрі всього, що ми робимо.

ЯК І РАНІШЕ.
АЛЕ КРАЩЕ

Нам подобається робити речі простими для вас. Так що, вся наша продукція буде продовжувати безперебійно працювати з нашими додатками та програмним забезпеченням. І у вас буде точно така ж мережа інсталяторів у вашому розпорядженні.

Ми створили і постійно розвиваємо засоби покращення вашого комфорту та безпеки. І ми робимо це через розумне підключення, інтуїтивно зрозуміле та просте у використанні. Відмінності, які ви помітите, будуть у майбутньому, як ми зробимо подальші технологічні прориви, щоб покращити життя в вашому домі.

ІНШІ СПОСОБИ ТУРБОТИ RESIDEO ПРО ВАШ ДІМ

Інші продукти та рішення, що забезпечують безцінні послуги для дому під прапором Resideo.

Рішення для всього будинку

З нашими продуктами, починаючи від терморегуляторів і закінчуючи системами безпеки та управління водопостачанням, навіть можливостями енергоменеджменту, Resideo виходить за рамки рішень для всього будинку.

Управління житловим будинком

Відомий як один з найкращих у світі і встановлений в 150 мільйонах будинків по всьому світу, щоб допомогти зробити будинки безпечнішіми, комфортнішіми та ефективнішіми.

КРАЩЕ РАЗОМ

Що робить дім таким цінним для тих, хто живе в ньому, так це серце того, що тримає все під об’єднаним керуванням. Продукти та сервіси Resideo підтримуються програмами, які надають вам повний контроль вашого мережевого життя.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ

Зробіть застосунок Resideo своїм застосунком для керування всіма підключеними пристроями Honeywell Home будь-де та будь-коли.

ВСІ В СІМ’Ї

Життя ускладнюється, але із зв’язком Resideo – ні. Ми працюємо з багатьма популярними підключеними пристроями, щоб тримати важливі речі поруч.

ПРАЦЮЄ З...

Наші продукти, додатки та послуги працюють у гармонії з провідними екосистемами розумного будинку.