Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Захистіть наше найбільше надбання: питну воду!

Можливість пити, готувати, мити - всі вони залежать від води. Вода є критичним ресурсом майже в усіх галузях - без цього технологія будівництва просто немислима. Ключовими тут є продукти для питної води, які забезпечують чистоту та гігієну. З нашою сильною родиною продуктів, Resideo допомагає підвищити цю безпеку - для Вас і Ваших клієнтів. Назва Braukmann відома інноваціями та високоякісними клапанами та арматурою для питної води. Ми придбали компанію в її засновника ще в 1980 році.

Зараз наші клапани для води знову матимуть оригінальну назву. Вибирайте клапани Resideo Braukmann для систем водопостачання.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ПРО КЛАПАНИ

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО РІШЕННЯ ДЛЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ ВІД BRAUKMANN

Чиста вода – один з наших найважливіших ресурсів. Він потрібен щодня для пиття, приготування їжі та прання. Resideo пропонує широкий асортимент продуктів для житлових та промислових застосувань, щоб зберегти воду в чистому та гігієнічному стані.

КЛАПАНИ RESIDEO BRAUKMANN - БЕЗ СВИНЦЮ (LEAD-FREE)

Назва Braukmann завжди асоціювалась з інноваціями в секторі питної води. Наші клапани Resideo Braukmann продовжують цю давню традицію - з впевненістю дивлячись в майбутнє з родиною продуктів без свинцю.

НОВА УПАКОВКА

Braukmann знаходиться в новій екологічній упаковці. Якість продукції залишається незмінною.

НОВА ГЛОБАЛЬНА КОМПАНІЯ З 130-РІЧНИМ ДОСВІДОМ ІННОВАЦІЙ ДЛЯ БУДИНКІВ

Раніше як частина Honeywell, а потім як відокремлена незалежна компанія – Resideo впроваджує новітні розумні технології для дому, які допоможуть Вам почуватись комфортно, безпечно та надійно.

Маючи 5,6 мільйонів підключених клієнтів, бренд Honeywell Home - це більше, ніж назва наших інновацій; це частина нашої обіцянки зберегти нашу спадщину в основі всього, що ми робимо.

Ми маємо приблизно 3000 діючих та незавершених патентів у всьому світі - і ми маємо намір продовжувати знаходити натхнення в повсякденних моментах, щоб пропонувати інтуїтивно зрозумілі технології, які є надійними, бажаними та продуманими для наших клієнтів.

З нашими клапанами Resideo Braukmann та портфоліо Honeywell Home, ми пропонуємо нашим клієнтам ідеальні продукти та рішення як для їхніх поточних, так і для майбутніх потреб.

МАРКЕТИНГОВІ КОМУНІКАЦІЇ - ПІДПИСАТИСЯ

Я радий отримувати персоналізовані маркетингові повідомлення від групи Resideo * електронною поштою та іншими веб-платформами обміну повідомленнями.

Вже підписалися, і Ви хочете скасувати підписку? Будь ласка, натисніть на це посилання.

* Тут перелічені наші компанії.