Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Chrońmy nasz najcenniejszy zasób – wodę pitną

Picie, gotowanie, mycie – do wszystkich tych czynności używamy wody. Woda jest niezbędna w wielu zastosowaniach, bez niej trudno jest sobie wyobrazić jakąkolwiek technologię budowlaną.

Kluczem do prawidłowego wykorzystania wody jest armatura wody pitnej, która zapewnia czystość i higienę. Dzięki naszej sprawdzonej rodzinie produktów, Resideo pomaga zwiększyć nie tylko Twoje bezpieczeństwo, ale również Twoich klientów. Nazwa Braukmann oznacza innowacje, wysokiej jakości zawory i armaturę w sektorze wody pitnej.

Resideo przejęło firmę Braukmann w 1980 roku od swojego założyciela, a dzięki ponad 75-letniemu doświadczeniu na europejskim rynku wody w budynkach mieszkalnych stało się znane z niezawodności. Nasze produkty wodne można znaleźć w ponad 18 milionach gospodarstw domowych, a zaufało im ponad 100 000 instalatorów.

Wybierz zawory Resideo Braukmann dla najwyższej jakości i zawsze czystej wody pitnej.

ZAWORY BRAUKMANN

PRODUKTY WODNE BRAUKMANN

Czysta woda jest jednym z naszych najważniejszych zasobów. Jest potrzebna codziennie do picia, gotowania i sprzątania. Resideo oferuje szeroką gamę produktów do zastosowań w obiektach mieszkalnych i przemysłowych, aby zachować wodę w stanie czystym i higienicznym.

BEZOŁOWIOWE ZAWORY RESIDEO BRAUKMANN

Marka Braukmann to synonim innowacyjności w sektorze wody pitnej. Resideo wprowadza do sprzedaży produkty wodne, w których wyeliminowano ołów. Przy zachowaniu tej samej niezawodności i wydajności najnowsze produkty dodatkowo są korzystne dla środowiska.

LATO Z PRODUKTAMI HONEYWELL HOME I ZAWORAMI RESIDEO BRAUKMANN

Zapraszamy do zapoznania się z naszą letnią promocją obejmującą produkty Resideo Braukmann oraz Honeywell Home.

Dowiedz się więcej

NOWE OPAKOWANIE

Produkty Braukmann są dostępne w nowym, ekologicznym opakowaniu. Jakość produktów zostaje taka sama.

NOWA GLOBALNA FIRMA O 130-LETNIEJ TRADYCJI W INNOWACJACH

Resideo, należąca wcześniej do Honeywell, a następnie wydzielona jako samodzielny podmiot, jest pionierem kolejnych inteligentnych technologii dla domu, które pomogą Ci poczuć się komfortowo, bezpiecznie i pewnie.

Nasze produkty znajdują się w 150 milionach domów, a markę Honeywell Home wybrało 5,6 milionów klientów. Honeywell Home to marka innowacyjna, której produkty mają wieloletnią tradycję.

Posiadamy około 3000 patentów i nadal planujemy rozwijać nasze produkty, aby zapewnić technologię, która jest intuicyjna, niezawodna i pożądana przez naszych klientów.

Oferując zawory Resideo Braukmann i asortyment Honeywell Home, proponujemy naszym klientom idealne produkty i rozwiązania odpowiadające ich obecnym i przyszłym potrzebom.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Chciałabyś otrzymywać informacje marketingowe od grupy Resideo* za pośrednictwem poczty elektronicznej i innych platform komunikacji internetowej? Wypełnij formularz.

Chcesz się wypisać z otrzymywania komunikacji marketingowej? Kliknij w ten link.

*Nasze grupy są wymienione tutaj.