Skip Ribbon Commands
Skip to main content

NOWA GLOBALNA FIRMA O 130-LETNIEJ TRADYCJI W INNOWACJACH

Resideo, należąca wcześniej do Honeywell, a następnie wydzielona jako samodzielny podmiot, jest pionierem kolejnych inteligentnych technologii dla domu, które pomogą Ci poczuć się komfortowo, bezpiecznie i pewnie.

Nasze produkty znajdują się w 150 milionach domów, a markę Honeywell Home wybrało 5,6 milionów klientów. Honeywell Home to marka innowacyjna, której produkty mają wieloletnią tradycję.

Posiadamy około 3000 patentów i nadal planujemy rozwijać nasze produkty, aby zapewnić technologię, która jest intuicyjna, niezawodna i pożądana przez naszych klientów.

Oferując zawory Resideo Braukmann i asortyment Honeywell Home, proponujemy naszym klientom idealne produkty i rozwiązania odpowiadające ich obecnym i przyszłym potrzebom.

BEZOŁOWIOWE ZAWORY RESIDEO BRAUKMANN.

Marka Braukmann to synonim innowacyjności w sektorze wody pitnej. Nasze najnowsze produkty bezołowiowe Resideo Braukmann kontynuują tę długą tradycję.

Chrońmy nasz najcenniejszy zasób - wodę pitną.

Picie, gotowanie, mycie - do wszystkich tych czynności używamy wody. Woda jest niezbędna w wielu zastosowaniach, bez niej trudno jest sobie wyobrazić jakąkolwiek technologię budowlaną.

Kluczem do prawidłowego wykorzystania wody jest armatura wody pitnej, która zapewnia czystość i higienę. Dzięki naszej sprawdzonej rodzinie produktów, Resideo pomaga zwiększyć nie tylko Twoje bezpieczeństwo, ale również Twoich klientów. Nazwa Braukmann oznacza innowacje, wysokiej jakości zawory i armaturę w sektorze wody pitnej.

W 1980 roku przejęliśmy firmę od jej założyciela. Teraz nasze zawory wodne powracają do swojej oryginalnej nazwy. Wybierz zawory Resideo Braukmann dla czystej wody pitnej i najwyższej jakości.

POZNAJ ZAWORY BRAUKMANN

POZNAJ PRODUKTY WODNE BRAUKMANN

Czysta woda jest jednym z naszych najważniejszych zasobów. Jest potrzebna codziennie do picia, gotowania i sprzątania. Resideo oferuje szeroką gamę produktów do zastosowań w obiektach mieszkalnych i przemysłowych, aby zachować wodę w stanie czystym i higienicznym.

Zapisz się do newslettera

Chciałabyś otrzymywać informacje marketingowe od grupy Resideo* za pośrednictwem poczty elektronicznej i innych platform komunikacji internetowej? Wypełnij formularz.

Chcesz się wypisać z otrzymywania komunikacji marketingowej? Kliknij w ten link.

*Nasze grupy są wymienione tutaj.