Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Chraňme jeden z našich nejvzácnějších zdrojů: pitnou vodu

Pití, vaření i mytí – to vše závisí na vodě. Voda je klíčovým zdrojem téměř ve všech oblastech včetně technologie budov. Důležité jsou zejména armatury pro pitnou vodu, které zajišťují její čistotu a hygienu.

Právě bezpečnost a kvalitu vody pomáhá zvyšovat i široká řada produktů Resideo pod značkou Braukmann, která je od svého počátku synonymem pro inovace a vysoce kvalitní ventily a armatury pro pitnou vodu.

Resideo získalo společnost Braukmann od jejího zakladatele už v roce 1980. S více než 75 lety zkušeností na evropském trhu s vodními armaturami se značka Braukmann stala uznávanou díky své spolehlivosti a kvalitě. Její vodovodní produkty fungují ve více než 18 milionech domácností a důvěřuje jim více než 100 000 instalatérů.

Zvolte si ventily Resideo Braukmann pro čistou pitnou vodu té nejvyšší kvality.

PROZKOUMEJTE VENTILY BRAUKMANN

OBJEVTE ŘEŠENÍ BRAUKMANN PRO PITNOU VODU

Čistá voda je jedním z našich nejvzácnějších zdrojů, každý den ji potřebujeme k pití, vaření či praní. K zachování její čistoty a hygienické nezávadnosti nabízí Resideo širokou škálu produktů pro využití v domácnosti i v průmyslu.

VENTILY RESIDEO BRAUKMANN - BEZ OBSAHU OLOVA

Resideo neustále pokračuje v inovacích svých produktů a nově představuje vodní armatury a ventily zcela bez obsahu olova. Při zachování stejné spolehlivosti a účinnosti jsou navíc šetrné k životnímu prostředí.

Jméno Braukmann bylo vždy synonymem pro pokroková řešení v oblasti pitné vody. Naše výrobky Resideo Braukmann pokračují v této dlouhé tradici s inovovanou řadou armatur bez obsahu olova.

NOVÉ BALENÍ

Výrobky Braukmann nesou stejnou kvalitu v novém ekologickém obalu.

NOVÁ GLOBÁLNÍ SPOLEČNOST SE 130 LETY ZKUŠENOSTÍ V INOVACÍCH PRO DOMÁCNOSTI

Resideo vzniklo jako samostatná společnost oddělením od původní firmy Honeywell. V současnosti pokračuje ve vývoji nových pokrokových řešení na poli inteligentních technologií pro domácnosti, která vytváří komfortní a bezpečný domov.

Produkty Resideo jsou instalovány již ve více než 150 milionech domácností a 6 milionů zákazníků má naše smart výrobky připojené online. Honeywell Home a Braukmann jsou více než jen jména na našich inovativních výrobcích, jsou součástí slibu udržet myšlenku na důležitost domova v srdci všeho co děláme, vyvíjíme a vyrábíme.

Vlastníme přibližně 3000 celosvětových patentů a inspiraci pro ně hledáme v každodenním životě. Díky tomu můžeme vyvíjet intuitivní technologie, které jsou spolehlivé, žádané a vytvořené přesně dle požadavků našich zákazníků.

S ventily Resideo Braukmann a portfoliem Honeywell Home nabízíme zákazníkům ideální produkty a řešení pro jejich současné i budoucí potřeby.

HISTORIE BRAUKMANN

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU MARKETINGOVÝCH SDĚlENÍ

Souhlasím se zasíláním personalizovaných marketingových sdělení od skupiny Resideo* prostřednictvím emailu a dalších online platforem pro zasílání zpráv.

Chcete se z odběru odhlásit? Klikněte na tento odkaz.

* Společnosti patřící do skupiny Resideo jsou uvedeny zde.