Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Propojení mnoha systémů a prvků


Do praxe přicházejí každý den nové technologie pro použití v domácnostech a Instalatéři tak čelí novým výzvám při modernizaci a nahrazovaní prvků ve vzájemně propojených systémech. Regulátor HCC100 je univerzální řešení, které umožňuje propojení a ovládání mnoha systémů a zařízení, zahrnující:

Drátové & bezdrátové

Spolehlivá bezdrátová komunikace

Vytápění & chlazení

Vyladěná spotřeba energie a přesné řízení teploty

Kotle & tepelná čerpadla

Kompatibilní s klasickými i novými zdroji energie

Zónová regulace

Dokonalá chytrá regulace Honeywell Home evohome


PŘEHLED SYSTÉMU

Vzhledem ke zpřísněným normám pro energetickou účinnost, jejichž cílem je snížit emise CO2, je HCC100 skvělou volbou pro systémy vytápění a chlazení s různými obnovitelnými zdroji. HCC100 je zónový regulátor pro vytápění a chlazení, který může individuálně řídit až osm místností (zón) v domácnosti nebo kanceláři.


DRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ

Cenově výhodné řešení pro ty, kteří dávají přednost drátovému připojení termostatů, nebo potřebují nahradit stávající systém. Regulátor HCC100 umí ovládat teploty až 6 místností prostřednictvím drátového termostatu, což ještě více rozšiřuje možnosti jeho využití.


BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ

Pro ty, kteří se chtějí vyhnout obtížné kabeláži, je k dispozici bezdrátové řešení. HCC100 umí ovládat teploty až 8 bezdrátově připojených místností. Konfigurace je rychlá a intuitivní - stačí označit vybraný bezdrátový termostat v aplikaci Resideo Pro.


KOMBINACE

Kombinace drátového a bezdrátového připojení zvyšuje přizpůsobivost systému. Pokojový termostat může být připojen oběma způsoby - kvality i výhody přitom zůstávají.


EVOHOME

evohome zvládne ovládat všechny místnosti jednou řídící jednotkou s dotykovým displejem, a navíc umožňuje vzdálený přístup prostřednictvím mobilní aplikace nebo PC. Jeho smart funkce zajišťují dokonalý komfort, a zároveň snižují spotřebu energie.

Jednoduše komplexní řešení

Regulátor HCC100 je komplexní řešení „vše v jednom”, které lze propojit s drátovými nebo bezdrátovými termostaty Honeywell Home. S podporou aplikace Resideo Pro, která urychluje a zjednodušuje instalaci a uvedení do provozu, se snadno integruje do nových i stávajících systémů.

Jednoduché nastavení

Systémy pro vytápění domácností se stávají stále složitějšími a jejich instalace je náročnější. Díky naší aplikaci Resideo Pro, která se velmi snadno ovládá, bude instalace a uvedení do provozu zónového regulátoru HCC100 snadné a rychlé.

Připraveno na budoucnost

Vlády po celém světě zavádějí nové normy pro energetickou účinnost, aby pomohly snížit emise CO2. To znamená, že mnoho domácností bude muset brzy přejít na ekologičtější zdroje energie. Instalací regulátoru HCC100 již dnes, můžete připravit domácnosti svých zákazníků pro možnost využití alternativních zdrojů energie v budoucnu, jako jsou například:

TEPELNÁ ČERPADLA

CENTRÁLNÍ SYSTÉMY VYTÁPĚNÍ A CHLAZENÍ

ÚSPORNÉ ZDROJE VYTÁPĚNÍ

RESIDEO ACADEMY

PŘEJÍT NA ŠKOLENÍ

Chcete být informováni jako první?

Buďte první, kdo se to dozví. Mějte přehled o všech našich novinkách v oblasti řízení vytápění a chlazení, bezpečnosti, inovacích a dalších informacích a způsobu, jakým pomáháme našim zákazníkům.


POJĎME NA TO