Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Nová kampaň - Smart Boy Campaign

Riešenia pre inteligentné domy značky Honeywell Home umožňujú prispôsobiť sa životnému štýlu. Výrobky, ktoré doporučuje spoločnosť Resideo, poskytujú pohodlie vďaka optimálnej teplote ako aj pocitu bezpečia. Používaním moderných termostatov môžeme doma výrazne znížiť účty za energiu. Preto bola tiež vytvorená nová medzinárodná kampaň Smart Boy Campaign, ktorá prevratným spôsobom predstavuje vybavenie pre bezpečný domov. Hrdina spotu zostáva sám doma a prežíva dobrodružstvá, ktoré mu umožňujú vyskúšať výrobky Honeywell Home.
Spot je príbeh, v ktorom sú predstavené riešenia pre inteligentný a bezpečný domov založený na dôvere. Bezpečnostná kamera, detektor oxidu uhoľnatého, detektor dymu, termostat a detektory úniku vody a mrazu boli umiestnené v príbehu, ktorého hlavným hrdinom je 12 ročný chlapec. Tínedžer si počas neprítomnosti svojich rodičov užíva doma večer, keď je sám doma. Vďaka výrobkom Honeywell Home sa chlapec na jednej strane vyhýba nebezpečenstvám a na druhej strane sa môže dobre zabávať, zatiaľ čo rodičia pohodlne trávia čas mimo domu a majú všetko pod kontrolou.

Vďaka kampani Paľko sám doma sa diváci dozvedia, ako môžu výrobky Honeywell Home pomôcť:

  • Udržiavať doma príjemnú teplotu a zároveň šetriť energiu vďaka inteligentným termostatom.
  • Sledovať aktuálne dianie v dome pomocou inteligentných kamier.
  • Dostávať oznámena o únikoch vody skôr, ako bude neskoro, vďaka použitiu inovatívnych detektorov úniku vody.
  • Chrániť svoje rodiny pred neviditeľnou hrozbou úniku CO prostredníctvom rady pokročilých CO alarmov.
  • Chrániť svoje domácnosti pred požiarom nainštalovaním špičkových dymových detektorov.Sledujte video:

Film má vtipný a informačný charakter. Upozorňujeme, že inštaláciu výrobkov Honeywell Home by mal vykonávať autorizovaný inštalatér.Kampaň je pripravená pre 17 krajín vrátane Bulharska, Česka, Dánska, Fínska, Francúzska, Holandska, Švédska, Nórska, Rumunska, Slovenska, Ukrajiny a Maďarska.