Skip Ribbon Commands
Skip to main content

VÍTAJTE V SPOLOČNOSTI RESIDEO

Ste spokojný so výrobkami Honeywell Home? Výborne, pretože sa to nezmení.


Výnimočné produkty a služby, na ktoré ste sa spoľahli, sú tu stále, rovnako ako odborné znalosti a skúsenosti. Pretože všetci, ktorí vám prinášajú produkty Honeywell Home, od programátorov používateľského rozhrania až po inžinierov zodpovedných za inovácie, našli nový domov tu, v spoločnosti Resideo.

NAJDÔLEŽITEJŠIE MIESTO NA SVETE

Našou doménou boli vždy veľké myšlienky, ktoré zmenili svet. Teraz sa zameriavame len na najdôležitejšie miesto na svete, na váš domov.

Prinášame 130 rokov inžinierskych skúseností a inovácií zameraných výlučne na domácnosť.

PREČO RESIDEO?

Sme súčasťou vášho domova, ktorá sa stará o to, aby ste sa cítili pohodlne a bezpečne. Dávame vám slobodu starať sa o to, čo robí váš dom skutočným domovom.

ZOZNÁMTE SA S TECHNOLOGICKY
VYSPELOU DOMÁCNOSŤOU

POHODLIE

Vďaka regulácii teploty, monitorovaniu vlhkosti a kvality vzduchu v interiéri sa budete vo svojom domove cítiť skutočne pohodlne. Vďaka inteligentným a intuitívnym riešeniam Honeywell Home, ktoré optimalizujú domáce pohodlie, pomáhame miliónom ľudí užívať si skutočné domáce pohodlie.


BEZPEČNOSŤ

Od detektorov úniku vody, požiaru a CO až po bezpečnostné kamery. Naše produkty a riešenia Honeywell Home pre bezpečnosť domácnosti, vám pomôžu udržať prehľad o vašom okolí, aby ste mohli odvrátiť nebezpečenstvo skôr, ako sa stane katastrofou.


VODA

Vodovodné rozvody sú dôležitou súčasťou vašej domácnosti, bez ktorej sa nezaobídete. Naše výrobky vám pomáhajú udržiavať vysokú kvalitu pitnej vody, či už filtráciou alebo zmäkčovaním a tiež chrániť vaše spotrebiče pred poškodením vysokým tlakom a nečistotami.


ENERGIA

Možnosť monitorovať a kontrolovať spotrebu energie v celej domácnosti pomáha nielen šetriť peniaze, ale môže tiež predĺžiť životnosť zariadenia a pomôcť chrániť životné prostredie znížením emisií CO2.


NAŠA HISTÓRIA

130 rokov vývoja pre domácnosť

Naše prepojené technológie dnes nadväzujú na našu minulosť a majú spoločný základ postavený na overených odborných znalostiach. Mnohé položky v rozsiahlej kolekcii riešení domáceho komfortu a zabezpečenia, ktoré ponúkame, nesú značku Honeywell Home od spoločnosti Resideo.

Záväzok byť lídrom v odvetví

Vďaka našim výrobkom Honeywell Home vlastníme približne 3 000 patentov po celom svete - a máme v úmysle naďalej hľadať inšpiráciu v každodenných okamihoch, aby sme prinášali inovatívne technológie, ktoré sú spoľahlivé, žiadané a navrhnuté pre vaše pohodlie.

Odkaz založený na dôvere

Výrobky Resideo sú nainštalované vo viac ako 150 miliónoch domácností a 5,6 milióna zákazníkov k nim pristupuje online, takže značka Honeywell Home sa stala viac ako len názvom našich inovatívnych výrobkov. Je súčasťou nášho prísľubu, že váš pohodlný domov je základom všetkého, čo robíme.

AKO PREDTÝM,
ALE LEPŠIE

Chceme vám uľahčiť prácu, takže všetky naše produkty budú naďalej bez problémov spolupracovať s našimi aplikáciami a softvérom. K dispozícii budete mať aj rovnakú sieť inštalatérov a technikov.

Vytvorili sme a neustále zdokonaľujeme spôsoby, ako zvýšiť vaše pohodlie a bezpečnosť. Robíme to prostredníctvom našich výrobkov so vzdialeným prístupom, ktoré sú intuitívne a ľahko sa používajú a ovládajú. Jediné rozdiely, ktoré si všimnete, sa prejavia v budúcnosti, keď zavedieme ďalšie technologické novinky, ktoré zlepšia život vo vašej domácnosti.

ĎALŠIE SPÔSOBY, AKO SA RESIDEO STARÁ O VÁŠ DOMOV

Ďalšie produkty a riešenia poskytujúce neoceniteľné služby pre domácnosť pod značkou Resideo.

Riešenia pre celý dom

So širokou škálou produktov od izbových termostatov a zónových systémov, ventilov a armatúr na vodu a kúrenie, požiarnych hlásičov a hlásičov CO až po monitorovanie kvality vzduchu prináša spoločnosť Resideo komplexné riešenia pre celú domácnosť.

Riadenie domáceho pohodlia

Značka Honeywell Home je známa ako jedna z najlepších na svete a používa sa vo viac ako 150 miliónoch domácností, aby pomohla zabezpečiť bezpečnejšie, pohodlnejšie a úspornejšie bývanie.

SPOLOČNE LEPŠIE

To, čo robí domov takým cenným, je prepojenie jeho dôležitých súčastí s jeho obyvateľmi. Výrobky a služby spoločnosti Resideo sú podporované aplikáciami, vďaka ktorým máte svoj prepojený domov pod kontrolou.

STIAHNITE SI APLIKÁCIU

Aplikácia Resideo slúži na ovládanie všetkých pripojených zariadení Honeywell Home kdekoľvek a kedykoľvek.

ŠIROÉ POKRYTIE

Život môže byť komplikovaný, ale spojenie s Resideom nie je. Naše riešenie je navrhnuté tak, aby spolupracovalo s celým radom známych prepojiteľných zariadení, takže zostanete blízko toho, čo je dôležité.

SPOLUPRACUJE S

Naše produkty, aplikácie a služby sú zosúladené s poprednými ekosystémami inteligentných domácností.

RESIDEO ACADEMY

PREJSŤ N A ŠKOLENIE

Chcete to vedieť ako prvý?

Buďte prvý, kto sa to dozvie. Majte prehľad o všetkých najnovších správach o bezpečnostných produktoch, inováciách a spôsobe, akým pomáhame našim zákazníkom.

Odoslaním formuláru súhlasíte s tým, že vám spoločnosti Honeywell Home a Resideo môžu posielať marketingové správy. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov. Príjem newsletteru môžete kedykoľvek zrušiť.