Skip Ribbon Commands
Skip to main content

NOVÁ GLOBÁLNA SPOLOČNOSŤ SO 130-ROČNÝMI SKÚSENOSŤAMI V INOVÁCIÁCH PRE DOMÁCNOSTI

Resideo vzniklo ako samostatná spoločnosť oddelením od pôvodnej firmy Honeywell. Resideo v súčasnosti pokračuje vo vývoji nových progresívnych riešení na poli inteligentných technológií pre domácnosti, ktoré vám pomôžu cítiť sa doma komfortne a bezpečne.

Naše výrobky sú inštalované už vo viac ako 150 miliónoch domácností a 6 miliónov našich zákazníkov má naše Smart výrobky pripojené online. Značka Honeywell Home je viac než len meno na našich inovatívnych výrobkoch, je súčasťou sľubu udržať myšlienku na dôležitosť domova v srdci všetkého čo robíme, vyvíjame a vyrábame.

Vlastníme približne 3000 celosvetových patentov a máme v úmysle pokračovať v hľadaní inšpirácie v každodennom živote pre vývoj intuitívnych technológií, ktoré sú spoľahlivé, žiadané a vytvorené presne podľa požiadaviek našich zákazníkov.

S produktami Resideo Braukmann a portfóliom Honeywell Home ponúkame našim zákazníkom ideálne výrobky a riešenia pre ich súčasné i budúce potreby.

ARMATÚRY RESIDEO BRAUKMANN - BEZ OBSAHU OLOVA.

Meno Braukmann bolo vždy synonymom pre pokrokové riešenia v odvetví pitnej vody. Naše výrobky Resideo Braukmann pokračujú v tejto dlhej tradícii s inovovaným radom armatúr bez obsahu olova.

Chráňme jeden z našich najvzácnejších zdrojov: pitnú vodu!

Všetko závisí od vody - potrebujeme ju na pitie, varenie i umývanie. Voda je kritickým zdrojom takmer vo všetkých oblastiach - bez vody je technológia budov úplne nepredstaviteľná. Kľúčové sú armatúry pre pitnú vodu, ktoré zabezpečujú čistotu a hygienu. Vďaka nášmu širokému radu produktov pomáha spoločnosť Resideo zvyšovať bezpečnosť - pre vás a vašich zákazníkov. Názov Braukmann je synonymom pre inovácie a vysoko kvalitné ventily a armatúry pre pitnú vodu.

Spoločnosť Braukmann sme získali od jej zakladateľa už v roku 1980. Teraz naše výrobky pre vodu opäť nesú pôvodný originálny názov. Zvoľte si armatúry Resideo Braukmann pre čistú pitnú vodu tej najvyššej kvality.

OBJAVTE ARMATÚRY BRAUKMANN

OBJAVTE RIEŠENIA BRAUKMANN PRE VODU

Čistá voda je jedným z našich najvzácnejších zdrojov, každý deň ju potrebujeme na pitie, varenie a pranie. Resideo ponúka širokú škálu výrobkov pre využitie v domácnosti i priemysle, pre zachovanie čistej a hygienicky nezávadnej vody.

Prihlásenie k odberu marketingových informácií

Súhlasím so zasielaním personalizovaných marketingových informácii od skupiny Resideo* prostredníctvom emailu a ďalších platforiem pre zasielanie online správ.

Ste prihlásený k odberu a chcete sa odhlásiť? Kliknite na tento odkaz.

*Spoločnosti patriace do skupiny Resideo sú uvedené tu.